Zakres obowiązków

  • Doradztwo naszemu zespołowi w kwestiach związanych z pracą terapeutów.
  • Współpraca przy projektowaniu, testowaniu i optymalizacji programów ćwiczeń, planów leczenia i przepływów pracy dla usług telemedycznych.
  • Współpraca przy tworzeniu programów do fizjoterapii i diagnostyki medycznej.
  • W stosownych przypadkach nadzór nad pacjentami podczas teleterapii i badań klinicznych (instruowanie pacjentów, aby samodzielnie przeprowadzali aktywną terapię w domu).
  • Ewentualna pomoc w spotkaniach z klientami korporacyjnymi i innymi specjalistami od rehabilitacji ruchowej (prezentacja oprogramowania terapeutom, dzielenie się własnym doświadczeniem, zbieranie informacji zwrotnych od kolegów z branży).

Wymagania

  • Praktykujący fizjoterapeuta z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, w tym praca z kończynami górnymi (terapeuta zajęciowy, ergoterapeuta)
  • Pracujący / prowadzący małego / średniego gabinetu fizjoterapeutycznego lub ergoterapii będzie ogromną zaletą.
  • Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (na poziomie B2 w europejskich ramach odniesienia). Znajomość języka rosyjskiego będzie plusem, ale nie wymagająca
  • Zainteresowanie w nauce i rozwijaniu nowych technologii
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS office (np.Word, Powerpoint, Outlook) i obsługa wideokonferencji (np.Skype, Zoom)
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole. Członkostwo w stowarzyszeniach zawodowych będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadanie komputera z systemem Windows 8 lub nowszym i smartfona z systemem iOS (10.0 i nowsze wersje) lub Android (4,4 W i nowsze wersje).

Oferujemy

  • Międzynarodowy startup z biurami w Kijowie, Krakowie i Berlinie.
  • Młody, wielokulturowy zespół z przyjazną atmosferą w cyfrowym środowisku pracy
  • Szansa na twórcze zaangażowanie i własne pomysły w rozwój cyfrowych aplikacji zdrowotnych (DiGA) w rehabilitacji sensomotorycznej
  • Współpraca z wiodącymi krajowymi instytucjami badawczymi
  • Ciągła wymiana kolegialna, regularne spotkania zespołów lokalnych i międzynarodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie układu zbiorowego służby publicznej (TVöD), klasyfikowane według doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość bycia autorem / współautorem publikacji naukowych oraz udziału w konferencjach jako prelegent (w razie zainteresowania)
  • Niezawodna i stała praca
  • Indywidualny rozkład czasu pracy (zobacz poniżej)
  • Możliwość planowania życia rodzinnego i wolnego czasu poza godzinami pracy i możliwość pracy zmianowej

Godziny i warunki pracy

  • Od poniedziałku do piątku, bez weekendów
  • Praca na pół etatu ok. 20 godziny w tygodniu
  • Elastyczny układ dni roboczych i godzin
  • Praca w biurze lub zdalna z domu
  • Ubezpieczenie urlopowe i chorobowe
  • Pokrycie kosztów biletu na transport publiczny

Zainteresowany? Prześlij swoje CV do Vladyslava Omelianchuk, HR Managera, na adres vomelianchuk@raccoon.world